Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

FAMILY pobyt pre vás

 

U nás máte na relax nárok

 

Našim klientom venujeme 3 až 5-dňové pobyty v Apartmánovom dome Fatrapark ako BONUS za využitie našich služieb.

Apartmánový dom Fatrapark Ružomberok je obľúbený ubytovací objekt na Liptove. Vďaka svojej polohe v turistickej oblasti Hrabovo Ružomberok a tesnej blízkosti k zjazdovke strediska Malinô Brdo patria apartmány Fatrapark medzi vyhľadávané miesto na ubytovanie. Návštevníci Fatraparku majú môžnosť aktívneho vyžitia v lokalitách ako Vlkolínec, Thermal Park Bešeňová, Aquapark Tatralandia s Western mestečkom, lyžiarske strediská, turistické a bežecké trate, salaše, hrady ako aj kultúrne a športové podujatia.

Apartmánový dom Fatrapark je situovaný v prekrásnom kraji Liptova, v útulnom prostredí Hrabovskej doliny v Ružomberku v bezprostrednej blízkosti Skiparku Malinô Brdo Ružomberok nad Hrabovskou nádržou. Je ideálnym miestom pre prežitie dovolenky plnej nezabudnuteľných zážitkov pre rodiny s deťmi, ktoré sa môžu vyšantiť v blízkom okolí plnom lesov a lúk, na preliezkach, v Tarzánii, okúpať sa v blízkej nádrži Hrabovo alebo sa nechať kotúľať po jazere v nafúknutej guli.

V lete sú vyhľadávané pre široké možnosti cykloturistiky, turistiky (Veľká Fatra, Chočské Vrchy, Nízke a Vysoké Tatry), vodných športov (Liptovská Mara 14km), v zime pre velké množstvo známych lyžiarskych stredísk - Skipark Ružomberok (len 100m), Demänovská dolina, v ktorej sa nachádzajú aj najznámejšie liptovské jaskyne - Demänovská jaskyňa Slobody, Ľadová jaskyňa. Známe sú termálne aquaparky s celoročnou prevádzkou (Bešeňová 13km), Tatralandia 25km ako aj mnoho ďalších kultúrno-historických pamiatok a turistických atrakcií. Pre labužníkov je k dispozícii viacero vyhľadávaných salašov s vynikajúcimi slovenskými špecialitami, v krásnom prostredí na čistom vzduchu.

FAMILY Apartmán Vám spestrí predaj Vašej nehnuteľnosti a ponúka možnosť zdarma si užiť lokalitu, kam by ste možno pri svojich potulkách ani nezablúdili.

Určite to stojí za to, ponúkať svoju nehnuteľnosť cez nás alebo si svoje vysnívané bývanie prostredníctvom FAMILY Reality hľadať.

*Ceny su uvedené za apartmán.

   
   
 

 

 
Novinky a aktuality
Druhá novinka Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh. Nullam...
V krátkosti o nás

Profesionalita v realitách II.

Profesionalita je špecializácia. Je dobré vedieť, že makler s ktorým komunikujete ma naozaj zmapovaný trh, že má dostatočné skusenosti v danej oblasti a najme dostatok ponúk na to, aby ste si našli to čo hľadáte.či sa už jedná o byt, dom, pozemok, najom, office. Preto ma každá oblasť špecializácie u nás svoju tvár. Tvár osobného makléra, ktorý rozumie tomu čo Vy práve hľadáte.
 

Ing. Marek Tóth, MBA                        konateľ spoločnosti    


počítadlo.abz.cz